Фінська телекомунікаційна компанія Nokia отримає від космічного агентства NASA 14,1 мільйона доларів на будівництво мережі 4G для стільникових телефонів на Місяці.
Про це повідомляє XDA, передає Укрінформ.
Фінська телекомунікаційна компанія Nokia отримає від космічного агентства NASA 14,1 мільйона доларів на будівництво мережі 4G для стільникових телефонів на Місяці.
Про це повідомляє XDA, передає Укрінформ.
Коментарів немає