NASA об'єднується з Nokia для запуску 4G на Місяці

NASA об'єднується з Nokia для запуску 4G на Місяці

Фінська телекомунікаційна компанія Nokia отримає від космічного агентства NASA 14,1 мільйона доларів на будівництво мережі 4G для стільникових телефонів на Місяці.

Про це повідомляє XDA, передає Укрінформ.

Коментарів немає