Міністерство освіти та науки розробило новий проєкт наказу. Він пояснює правила і умови проведення державної підсумкової атестації для школярів 4-х, 9-х та 11-х класів у наступному році. Наразі цей проєкт винесли на громадське обговорення до 12 жовтня, повідомляє прес служба МОН.
Державну підсумкову атестацію для учнів, які закінчують четвертий клас, проведуть у школі в письмовій формі.
Коментарів немає