Apple судиться з партнером, який продавав їхню продукцію замість утилізації

Apple судиться з партнером, який продавав їхню продукцію замість утилізації

Apple позивається до колишнього партнера по бізнесу за крадіжку та перепродаж понад 100 тис. девайсів, які ця компанія мала утилізувати та переробити.

З січня 2015 по грудень 2017 року компанія з переробки GEEP Canada отримала пів мільйона девайсів, які Apple їй замовила утилізувати, повідомляє Sky News.

Коментарів немає