Засновник месенджера Telegram Павло Дуров вибачився за збій у роботі програми та розповів про причини неполадок.
Про це він написав на каналі Durov's Channel, передає Укрінформ.
Засновник месенджера Telegram Павло Дуров вибачився за збій у роботі програми та розповів про причини неполадок.
Про це він написав на каналі Durov's Channel, передає Укрінформ.
Коментарів немає