Засновник Telegram вибачився за збій у роботі месенджера

Засновник Telegram вибачився за збій у роботі месенджера

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров вибачився за збій у роботі програми та розповів про причини неполадок.

Про це він написав на каналі Durov's Channel, передає Укрінформ.

Коментарів немає