Верховна Рада планує заборонити школярам використовувати телефони в школі. Для того, щоб діти зосереджували увагу на навчані, більше спілкувалися один з одним і менше користувалися соціальними мережами. Про цей законопроєкт повідомила пресслужба Верховної ради в минулу п'ятницю.
В повідомлені кажуть, що діти не повинні витрачати час в школі на смартфони або планшети.
Коментарів немає