6 тис. дітей з особливими потребами пішли до дитячих садків

6 тис. дітей з особливими потребами пішли до дитячих садків

З початку навчального року 6 тисяч дітей з особливими потребами пішли в дитячий садок. Для них створили інклюзивні групи та за державні кошти закупили необхідні засоби для навчання .Кількість груп, які розпочали працювати за планом розвитку дітей, – 3598, що на 641 групу більше, ніж працювало у серпні.Про такі зміни в статистиці повідомила пресслужба МОН.Для зручної роботи в інклюзивних групах кількість дітей з особливими освітніми потребами має становити не більше трьох осіб, корекційно-розвиткові послуги надають як індивідуально, так і в групі.Діти навчаються разом зі своїми однолітками. За рахунок державної субвенції їм забезпечують додаткові корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні заняття, у тому числі індивідуальні заняття з логопедом, психологом чи іншими потрібними фахівцями.

МОН нагадує, що батьки можуть звернутися до інклюзивно-ресурсних центрів через їх офіційний портал , якщо відчувають занепокоєння щодо розвитку їхньої дитини.

Коментарів немає