Головна проблема, з якою зіштовхнулися власники Apple Watch SE — перегрівання годинника. Всі зафіксовані випадки сталися у Південній Кореї.
Після кількох днів роботи пристрій сильно нагрівався і виходив з ладу, а на дисплеї з'являлася характерна жовта пляма.
Коментарів немає