Створили ультрафіолетову лампу, здатну знищити Covid-19

Створили ультрафіолетову лампу, здатну знищити Covid-19

Японський виробник світлового обладнання Ushio Inc. випустив ультрафіолетову лампу, здатну вбивати коронавірус, не завдаючи шкоди здоровʼю людини. Це перша у світі така лампа.

UV-лампу Care 222 використовуватимуть для дезінфекції житлових приміщень, автобусів, поїздів, офісів, ліфтів та інших місць ыз великим потоком або скупченням людей, повідомляє Kyodo News.

Коментарів немає