За допомогою дуже великого телескопа ESO астрономи знайшли шість галактик, що оточують надмасивну чорну діру.
Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Європейської південної обсерваторії.
За допомогою дуже великого телескопа ESO астрономи знайшли шість галактик, що оточують надмасивну чорну діру.
Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Європейської південної обсерваторії.
Коментарів немає