МКС довелося маневрувати (Фото: NASA)
Агентство NASA повідомило, що у вівторок астронавти на борту Міжнародної космічної станції успішно виконали «маневр ухилення».
Такий маневр був необхідний, щоб станція уникла зіткнення з космічним сміттям, розповіли в NASA.
Коментарів немає