Марсіанський розвідувальний супутник від Національного управління з аеронавтики й дослідження космічного простору США (NASA) показав сходження лавини на червоній планеті.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Express. Марсіанська «лавина» зійшла зі скелі заввишки 500 метрів. У NASA вважають, що сходження лавини стало наслідком температурних коливань на Марсі під час весняного періоду на планеті. «При підвищенні температури випаровується лід, а уламки брили льоду сходять та піднімають пил», - заявили в американському відомстві. Читайте також: NASA і SpaceX знову планують відправити на МКС астронавтівЗазначається, що сам знімок був зроблений Марсіанським розвідувальним супутником на відстані 255 км над червоною планетою. Як повідомляв Укрінформ, телескоп Hubble Національного управління з аеронавтики й дослідження космічного простору США (NASA) показав галактику "з хвостом" NGC 1614. Фото: NASA
Коментарів немає