Київ запустив продаж смарт-квитків на поїзди та метро

Київ запустив продаж смарт-квитків на поїзди та метро

З 22 вересня у Києві запущено продаж SmartTicket - квитків на поїзди далекого сполучення та метро. Ініціатива впроваджена в рамках проекту єдиного електронного квитка.

Про це у Telegram повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Коментарів немає