З 22 вересня у Києві запущено продаж SmartTicket - квитків на поїзди далекого сполучення та метро. Ініціатива впроваджена в рамках проекту єдиного електронного квитка.
Про це у Telegram повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
З 22 вересня у Києві запущено продаж SmartTicket - квитків на поїзди далекого сполучення та метро. Ініціатива впроваджена в рамках проекту єдиного електронного квитка.
Про це у Telegram повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Коментарів немає