Український оператор телекомунікацій “Київстар” встановив 157 нових базових станцій для 4G, завдяки яким доступ до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE отримали ще 432 населених пункти в 17 областях країни.
Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі компанії.
Коментарів немає