Київстар встановив 157 нових базових станцій для 4G

Київстар встановив 157 нових базових станцій для 4G

Український оператор телекомунікацій “Київстар” встановив 157 нових базових станцій для 4G, завдяки яким доступ до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE отримали ще 432 населених пункти в 17 областях країни.

Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі компанії.

Коментарів немає