Ломаченко оголосив про намір перейти у професійний бокс

Ломаченко оголосив про намір перейти у професійний бокс

12 серпня 2012 року на Олімпійських іграх у Лондоні Василь Ломаченко став першим і єдиним в історії українського боксу дворазовим олімпійським чемпіоном. А 21 серпня понад пів тисячі жителів Білгород-Дністровського Одеської області прийшли в Аккерманську фортецю, щоб привітати славетного земляка.

Під час зустрічі Василь і його батько та тренер Анатолій Ломаченко посадили на території фортеці 2 дуби, заклавши олімпійську алею. Підтримати чемпіона прийшли олімпійський чемпіон 1972 року з кульової стрільби Яків Железняк, президент Національної Ліги професійного боксу Михайло Зав'ялов, міський голова Білгород-Дністровського Ігор Нановський.

Коментарів немає