"Мої рішення себе виправдали": Шевченко прокоментував перемогу України над Швейцарією

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Швейцарією з рахунком 2:1, що стала першою для українців в елітному дивізіоні Ліги націй. Наставник "синьо-жовтих" похвалив новачків команди, додавши, що його рішення зробити всього лише одну заміну по ходу поєдинку виявилося правильним.

- "Арена Львів" – відмінне місце для нашої команди. Підтримки сьогодні було мало, але ми відчували, що за нас вболівали. Приємно грати і перемагати тут. Що стосується матчу, то він засвідчив, що збірна Швейцарії, як я і казав, – команда дуже класна, тактично дуже добре підготовлена, збалансована у всіх лініях. Видно роботу її тренера. Для нас був сьогодні дуже хороший тест, і дуже цікава гра, – зазначив Андрій Шевченко. – За схемою гри збірна Швейцарії (3-4-3) – дуже незручний для нас суперник. У нас схема: 4-3-3. І у нас у матчі з таким суперником завжди буде менше гравців на флангах. Якщо ми йшли у "високий" пресинг, то підключали до нього наших крайніх захисників. Це вимагало від нашої команди особливих зусиль. Тому я дуже радий, що хлопці виконали план на гру, і виконали його відмінно.

Коментарів немає