Хокеїстам доведеться здавати повторні тести на COVID-19.
Українська хокейна ліга (УХЛ) прийняла рішення про тимчасове призупинення півфінальних серій пей-офф через можливе виявлення COVID-19 у хокеїстів, повідомляє сайт УХЛ.
Хокеїстам доведеться здавати повторні тести на COVID-19.
Українська хокейна ліга (УХЛ) прийняла рішення про тимчасове призупинення півфінальних серій пей-офф через можливе виявлення COVID-19 у хокеїстів, повідомляє сайт УХЛ.
Коментарів немає