Колишній нападник "Дніпра" Матеус, який виходив з командою до фіналу Ліги Європи сезону-2014/15, може поповнити ряди "Дніпра-1". У 37-річного бразильця добігає кінця контракт з китайським "Шицзячжуан Евер Брайт" і він не проти повернутися в фактично рідне місто – повідомляє фан-сайт ФК "Дніпро". Раніше ми писали, що "Дніпро-1" підсилився вихованцем "Динамо", який пограв за "Шахтар".
Нагадаємо, що Матеус виступав за "Дніпро" з 2011-го по 2016 роки. Провів 154 матчі у всіх турнірах, в яких забив 48 м'ячів і зробив 30 результативних передач.
Коментарів немає