На початку вересня збірна України після тривалої перерви проведе чергові матчі. У Лізі націй "синьо-жовті" зіграють зі швейцарцями та іспанцями. До речі, Шевченко розповів, коли в збірну приїде Ярмоленко.
Тим часом, президент "Динамо" Ігор Суркіс висловив невдоволення, що гравці його клубу їдуть в національну команду раніше, ніж легіонери. Його слова наводить сайт "Динамоманія":
Коментарів немає