"Динамо" презентувало домашню форму на новий сезон

Київське "Динамо" презентувало домашню форму від New Balance на сезон 2020/21

Основними кольорами залишилися синій та білий, однак з'явились нестандартні горизонтальні смуги на футболці, повідомляє офіційний сайт "біло-синіх"

Коментарів немає