Власник "Шахтаря" Рінат Ахметов залишився задоволений грою своєї команди у матчі за Суперкубок України.
Для президента "гірників" на першому місці залишається якість гри команди.
Власник "Шахтаря" Рінат Ахметов залишився задоволений грою своєї команди у матчі за Суперкубок України.
Для президента "гірників" на першому місці залишається якість гри команди.
Коментарів немає