Луческу зазначив, що його команда добре підготувалася до матчу (Фото: ФК Динамо)
Наставник Динамо Мірча Луческу прокоментував перемогу над своєю колишньою командою, Шахтарем, у матчі за Суперкубок України.
Луческу зазначив, що його команда добре підготувалася до матчу (Фото: ФК Динамо)
Наставник Динамо Мірча Луческу прокоментував перемогу над своєю колишньою командою, Шахтарем, у матчі за Суперкубок України.
Коментарів немає