Капітан "Динамо" після виграшу Суперкубка: "Таких трудолюбів, як Луческу, в житті ще не бачив"

Капітан

Капітан "Динамо" Сергій Сидорчук підвів підсумок матчу за Суперкубок України, в якому на НСК "Олімпійський" "Динамо" обіграло "Шахтар" 3:1 і завоювало перший трофей під керівництвом екстренера "гірників" Мірчі Луческу.

- Другий тайм видався дуже важким, але ми реалізували всі свої моменти, а також добре і грамотно зіграли в обороні. Нейтралізували сильні сторони суперників, не давали їм спокійно грати, – зазначив після виграшу Суперкубка Сидорчук.

Коментарів немає