Французький тенісист Бенуа Пер здав позитивний тест на COVID-19 і не виступить на Відкритому чемпіонаті США, що стартує в понеділок, 31 серпня. Про це повідомляє L'Equipe.
Француз, який у першому колі US Open мав зіграти з Камілем Майхшаком із Польщі, вже понад тиждень перебуває у Нью-Йоркському "міхурі" – ізольованому місці, де тенісисти мають провести весь час до завершення американського мейджора. Такі запобіжні заходи були запроваджені саме для того, щоб уникнути масового зараження коронавірусом. Однак, схоже, не факт, що вони спрацюють.
Коментарів немає