Динамо віддасть двох гравців в оренду донецькому клубу

Динамо віддасть двох гравців в оренду донецькому клубу

Каргбо став гравцем Динамо в грудні 2019 року (Фото: ФК Динамо)

Учасник української Прем'єр-ліги Олімпік орендує у Динамо півзахисника Беніто та нападника Ібраїма Каргбо.

Коментарів немає