Український форвард Артем Кравець повернувся до табору київського Динамо, інформує офіційний сайт столичного клубу.
Зауважимо, що нападник заздалегідь розірвав угоду з Кайсеріспором. Футболіст погодив контракт з "біло-синіми" на два сезони, також існує опція продовження.
Коментарів немає