Футболісти київського "Динамо" Ібрагім Каргбо та Беніто будуть виступати на правах оренди за донецький "Олімпік".
Термін угоди може скласти від пів року до сезону, сказав президент "Олімпіка" Владислав Гельзін в коментарі footboom.com
Футболісти київського "Динамо" Ібрагім Каргбо та Беніто будуть виступати на правах оренди за донецький "Олімпік".
Термін угоди може скласти від пів року до сезону, сказав президент "Олімпіка" Владислав Гельзін в коментарі footboom.com
Коментарів немає