Луческу позбувався від двох непотрібних легіонерів

Луческу позбувався від двох непотрібних легіонерів

Футболісти київського "Динамо" Ібрагім Каргбо та Беніто будуть виступати на правах оренди за донецький "Олімпік".

Термін угоди може скласти від пів року до сезону, сказав президент "Олімпіка" Владислав Гельзін в коментарі footboom.com

Коментарів немає