Стало відомо, з ким зіграє "Динамо" в Лізі чемпіонів, якщо пройде "Алкмаар"

Стало відомо, з ким зіграє

Сьогодні відбулося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Свого суперника отримав і віцечемпіон України. "Динамо" зіграє в Києві з клубом АЗ "Алкммар" із Нідерландів. Матч відбудеться 15-16 вересня на НСК "Олімпійський". Разом з тим стало відомо, хто стане опонентом команди Мірчі Луческу в боротьбі за вихід до групового турніру ЛЧ, якщо вона впорається з нідерландцями.

У разі перемоги над "Алкмааром" суперником "Динамо" в раунді плей-офф Ліги чемпіонів стане переможець бельгійсько-австрійської пари "Гент" – "Рапід". Відзначимо, що за "Гент" грають відразу три футболісти збірної України – Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, що недавно забив гол після операції на статевому органі.

Коментарів немає