Відбулося жеребкування групового раунду Кубка Європи ФІБА, де Україну представлятимуть Київ-Баскет і Прометей.
Відзначимо, що обидві українські команди потрапили в групу B, де зіграють з Рилски (Болгарія) і переможцем матчу кваліфікації ЛЧ Балкан - Цмоки-Мінськ, якщо він, в результаті, не проб'ється в Лігу чемпіонів. Якщо ж проб'ється, то в групі B гратимуть тільки три команди.
Коментарів немає