Після перемоги "Динамо" над "Шахтарем" 3:1 в матчі за Суперкубок України на НСК "Олімпійський" в роздягальні киян було багато радісного свисту і криків "Браво!". Брат президента столичного клубу Григорій Суркіс обійняв головного тренера "біло-синіх" Мірчу Луческу, якого до цього ґрунтовно облили шампанським на церемонії нагородження, і поцілував румунського фахівця в маківку.
Привітати "Динамо" з виграшем Суперкубка в роздягальню в масці зайшов перший президент незалежної України Леонід Кравчук. А під час командного фото вінгер киян Георгій Цитаїшвілі, щоб потрапити в кадр, виліз на плечі Георгію Бущану.
Коментарів немає