Найкращий гандбольний клуб України програв наразі усі три матчі
Чемпіон України з гандболу запорізький «Мотор» програв третій поспіль матч групового турніру ліги чемпіонів-2020/2021. Цього разу підопічні литовця Ґінтараса Савукинаса поступилися на паркеті рідної «Юності» угорському «Веспрему». Хоча значну частину зустрічі попереду в рахунку були саме українці.
Коментарів немає