Київський клуб "Динамо" здобув першу виїзну перемогу над донецьким "Олімпіком" у новому сезоні під керівництвом Мірчі Луческу.
Київське "Динамо" 21 серпня перемогло донецький "Олімпік" з рахунком 4:1 у першому турі чемпіонату України з футболу, повідомила пресслужба столичного клубу.
Коментарів немає