Перша перемога Луческу: "Динамо" виграло в донецького "Олімпіка" з рахунком 4:1

Перша перемога Луческу:

Київський клуб "Динамо" здобув першу виїзну перемогу над донецьким "Олімпіком" у новому сезоні під керівництвом Мірчі Луческу.

Київське "Динамо" 21 серпня перемогло донецький "Олімпік" з рахунком 4:1 у першому турі чемпіонату України з футболу, повідомила пресслужба столичного клубу.

Коментарів немає