Перед тріумфальним матчем Динамо у кваліфікації Лізі чемпіонів на Олімпійському поміняли портрети футболістів

Нові фото вивісили в честь 45-річчю перемоги Динамо в Суперкубку УЄФА (Фото: Віктор Анісімов via Facebook)

Перед матчем київського Динамо проти Гента (3:0) у раунді плей-офф Ліги чемпіонів на НСК Олімпійському замінили портрети теперішніх футболістів команди на банери з легендами клубу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник гендиректора Олімпійського Віктор Анісімов

Коментарів немає