Нові фото вивісили в честь 45-річчю перемоги Динамо в Суперкубку УЄФА (Фото: Віктор Анісімов via Facebook)
Перед матчем київського Динамо проти Гента (3:0) у раунді плей-офф Ліги чемпіонів на НСК Олімпійському замінили портрети теперішніх футболістів команди на банери з легендами клубу.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник гендиректора Олімпійського Віктор Анісімов
Коментарів немає