Донецький Олімпік на виїзді впевнено обіграв Дніпро-1 в матчі другого туру УПЛ. Поєдинок відбувся на стадіоні Дніпро-Арена і завершився з рахунком 3:1 на користь "олімпійців".
Рахунок в матчі відкрив нападаючий Шахаб Зейхеді, який забив на 44-й хвилині. У доданий до першого тайму час Дніпро залишилося в меншості - червону картку отримав Ігор Когут.
Коментарів немає