Вперше в історії! Названо місце проведення матчу за Суперкубок "Шахтар" - "Динамо"

Вперше в історії! Названо місце проведення матчу за Суперкубок

Матч за Суперкубок Україны-2020 вперше в своїй історії відбудеться на НСК "Олімпійський" у Києві. Як повідомляє сайт Прем'єр-ліги, "Шахтар" і "Динамо" зіграють за стартовий трофей нового сезону 25 серпня, у вівторок. Початок зустрічі – 21.00. Це буде дебютне протистояння нового наставника киян Мірчі Луческу з "гірниками", яких він свого часу тренував.

До цього поєдинок за Суперкубок України 10 разів приймала Одеса, двічі його проводили в Полтаві, по разу – в Сумах, Запоріжжі, Луганську та Львові. Поки що у "Шахтаря" і "Динамо" рівність – клуби по 8 разів завойовували цей трофей, який, крім них, не вигравав жоден інший клуб країни.

Коментарів немає