Каштру усю відповідальність за поразку взяв на себе
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував виліт «помаранчево-чорних» з Ліги Європи після протистояння з «Інтером» (0:5).
Каштру усю відповідальність за поразку взяв на себе
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував виліт «помаранчево-чорних» з Ліги Європи після протистояння з «Інтером» (0:5).
Коментарів немає