Чемпіони України футболісти донецького "Шахтаря" провели товариський поєдинок із земляками з "Олімпіка".
"Гірники" на полі столичного НТК ім. Віктора Баннікова зазнали поразки з рахунком 1:2, повідомляє Укрінформ.
Чемпіони України футболісти донецького "Шахтаря" провели товариський поєдинок із земляками з "Олімпіка".
"Гірники" на полі столичного НТК ім. Віктора Баннікова зазнали поразки з рахунком 1:2, повідомляє Укрінформ.
Коментарів немає