"Шахтар" програв "Олімпіку" у контрольному матчі

Чемпіони України футболісти донецького "Шахтаря" провели товариський поєдинок із земляками з "Олімпіка".

"Гірники" на полі столичного НТК ім. Віктора Баннікова зазнали поразки з рахунком 1:2, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає