Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував перемогу в Суперкубку України над "Шахтарем" (3:1).
"Шахтар" - дуже сильна команда. Ми проявили бійцівські риси. У нас не було величезної групи гравців основного складу. Атакувальна лінія - це Вербич, Шепелєв і Циганков. Уся лінія захисту. Ми фактично грали дублюючим складом.
Коментарів немає