Колишній український футболіст Артем Федецький пригадав, як балотувався в народні депутати від партії "Слуга народу"
"Мені зателефонували від Зе-команди. "Ми хочемо, щоб ви балотувалися по 118 округу", - сказали тоді. Про це повідомляє Depo.Сектор. "Потрібна лише ваша згода".
Коментарів немає