У п'ятницю і "Шахтар", і "Динамо" успішно стартували в новому сезоні Прем'єр-ліги. Тепер лідери українського футболу готуються до очного протистояння за Суперкубок, яке пройде в Києві у вівторок ввечері. Півзахисник "Динамо" Богдан Леднєв розповів про очікування від зустрічі з "Шахтарем".
Також замислюються про швидке "побачення" й футболісти донецької команди, які в коментарі Shakhtar News поділилися своїми думками. Захисник Сергій Кривцов філософськи висловився про невдачі при виконанні 11-метрових у грі з "Колосом" і настрій на зустріч із "Динамо":
Коментарів немає