Луческу виграв перший трофей на чолі «Динамо»

Луческу виграв перший трофей на чолі «Динамо»

Кияни втретє поспіль здобули Суперкубок України

Команда київського «Динамо» стала володарем Суперкубка України-2020. Як чинний володар національного Кубка, кияни перемогли чемпіонів країни – «Шахтар». «Біло-сині» здобули Суперкубок втретє поспіль і вдев’яте в історії. У «Шахтаря» - вісім Суперкубків.

Коментарів немає