Незвичайний випадок стався в польському футболі. Один з гравців отримав позитивний тест на коронавірус, але замість того, щоб повідомити про нього і відсидітися два тижні на самоізоляції, як ні в чому не бувало, продовжував виходити на матчі. До слова, в Україні матч "Львів" – "Минай" перенесений через коронавірус.
Відразу кілька польських ЗМІ, зокрема sport.pl, повідомили, що футболіст, який грав із коронавірусом і ім'я якого не називається, заарештований. Відомо лише, що він представляє скромну команду Кміта Забежув, а під варту його взяли на три місяці за звинуваченням прокуратури. Хлопець знав, що заражений COVID-19, але замість домашньої ізоляції вважав за краще пограти в футбол. Повідомляється, що 28-річний гравець взяв участь в двох товариських матчах, раніше здавши позитивний тест на коронавірус і не повідомивши про нього колегам по цеху.
Коментарів немає