Артем Мілевський прокоментував перемогу свого клубу брестського "Динамо" в першому в своїй історії матчі Ліги чемпіонів, який напередодні за порожніх трибун відбувся в охопленій протестами Білорусі. Нагадаємо, Мілін Брест розгромив на своєму полі "Астану" 6:3 і вийшов до другого відбіркового раунду найпрестижнішого єврокубка. Однак через події на своїй історичній батьківщині Артем не став яскраво відзначати цей успіх.
Підписники 35-річного Артема Мілевського завалили його захопленими коментарями стосовно матчу з "Астаною":
Коментарів немає