Українські команди потрапили в одну групу Кубка Європи

Українські команди потрапили в одну групу Кубка Європи

Відбулося жеребкування групового раунду Кубка Європи ФІБА, в якому без кваліфікації зіграють українські "Київ-Баскет" і "Прометей", а також чемпіон України "Дніпро", якщо не зможе пробитися в більш престижний турнір – Лігу чемпіонів. Обидві наші команди, які точно почнуть сезон в груповому етапі, опинилися в одному квартеті!

Суперниками "Київ-Баскета" і "Прометея" по групі В точно стане болгарський "Рілски", а також болгарський "Балкан" або білоруський "Цмоки-Мінськ" – якщо одна з команд виграє перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів, але в підсумку не зможе пробитися в основну частину ЛЧ.

Коментарів немає