УХЛ: «Донбас» вийшов у фінал плей-офф

УХЛ: «Донбас» вийшов у фінал плей-офф

«Донбас» вчетверте обіграв «Дніпро» в півфіналі.

В українській хокейній лізі (УХЛ) триває плей-офф. В шостому півфінальному матчі «Донбас» переміг на чужому майданчику «Дніпро» (Херсон) 3:1 і виграв серію 4:2, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає