Коментатор НБА вибачився за вживання слова «нігер»

Коментатор НБА вибачився за вживання слова «нігер»

Джон Фоке стверджує, що зробив механічну помилку

Радіокоментатор «Шарлотт Горнетс» Джон Фоке вибачився за публікацію на своїй сторінці в Twitter з расистським словом «нігер», повідомляє The Charlotte Observer.

Коментарів немає