25 серпня, в день матчу за Суперкубок України, футбольний клуб "Динамо" (Київ) та New Balance представили третій, запасний варіант ігрової форми команди.
Як повідомляє пресслужба киян, ця форма, використовуватиметься, якщо перші два варіанти - домашній та виїзній - співпадуть за кольором з екіпіюванням суперників або суддів, передає Укрінформ. Варіант екіпіювання виконаний у чорно-зелених кольорах. Читайте також: Українка Монзуль працюватиме на півфіналі жіночої Ліги чемпіонів УЄФАРаніше кияни презентували основний (синьо-блакитні смуги на білому тлі) та гостьовий (блакитні смуги на синьому тлі) комплекти форми. Фото: fcdynamo.kiev.ua.
Коментарів немає