Барселона попросить чотирьох гравців піти на зниження зарплати

Барселона попросить чотирьох гравців піти на зниження зарплати

Керівництво Барселони хоче переглянути контракти чотирьох гравців з метою зменшення їхньої зарплати. Каталонці просять піти назустріч Жерара Піке, Серджіо Бускетса, Жорді Альбу і Серджіо Роберто. Про це повідомляє Mundo Deportivo, посилаючись на Catalunya Ràdio. Клуб виявився в складних фінансових умовах, пов'язаних з пандемією коронавірусу, що охопила весь світ. Раніше повідомлялося, що Барселона має намір продати Ракітича і Суареса.

Коментарів немає