Луческу в селі помстився за Михайличенка: "Динамо" на новій арені обіграло "Колос"

Луческу в селі помстився за Михайличенка:

Під час паузи, викликаної матчами збірних, київське "Динамо" провело виїзний спаринг із "Колосом". Цей поєдинок став першим для нового стадіону в селі Ковалівка, який був презентований у середу. За порожніх трибунах щойно збудованої 5-тисячної арени команда Мірчі Луческу здобула над учасником Ліги Європи мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Єдиний м'яч у "Динамо" на 49-й хвилині забив Кравець, який всього за три хвилини до цього вийшов на заміну. Миколенко пасом врозріз вивів Артема один на один, і форвард відправив м'яч у сітку, пробивши під воротарем. Це вже другий гол 31-річного нападника після повернення в "Динамо". Раніше Кравець забив динамівському дублю.

Коментарів немає