Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру прокоментував поразку в півфіналі ЛЄ від "Інтера" (0:5).
"У першому таймі ми ще змогли грати, непогано закінчили перший тайм. Було два моменти у "Інтера" - вони один реалізували. У нас були моменти у Маркоса Антоніо і Мораеса. На жаль, не вдалося забити ". Повідомляє "Трибуна".
Коментарів немає