Несподівано завершився поєдинок боксерів Ділліана Вайта і Олександра Повєткіна, який минулої ночі відбувся в Великобританії. У боротьбі за статус обов'язкового претендента на чемпіонський бій за версією WBC Повєткін сенсаційно нокаутував Вайта.
Незважаючи на поразку, 32-річний британець не виглядав шокованим. Після бою Ділліан відразу ж підійшов до промоутера Едді Гірна, навіть перервавши його інтерв'ю, і заговорив про реванш з росіянином. Вайт сказав, що він в порядку і хоче провести з "Витязем" другий поєдинок вже в 2020 році:
Коментарів немає